Ultra serisi: Taşınabilir Patlamaya Dayanıklı Çalışma Lambaları

En iyi taşınabilir patlamaya dayanıklı aydınlatmayı keşfedin. Ultra serisi, tehlikeli alanlardaki profesyoneller için tasarlanmıştır.

Taşınabilir ve geçici çalışma lambaları

Sabit ışıklar ve çalışma lambaları arasında kullanımda ve dolayısıyla yapımda büyük bir fark vardır. Direklere, duvarlara veya sarkıt lamba olarak monte edilen sabit aydınlatma, karşılamak için çok daha düşük mekanik gereksinimlere sahiptir. Bunların düşmelere, darbelere veya aletlerle darbelere dayanması gerekmez. Aynı zamanda iş aydınlatması için ağırlık çok daha önemli bir kalemdir. İyi bir örnek Ultra2'dir. 50Ah'den daha büyük orta boy bir aile arabasında yerinde olmayacak bir akü ile donatılmıştır. Ancak araç aküsü çok ağır olsa da Ultra2, ağ

Su geçirmez çalışma lambasının faydaları

Su geçirmez bir çalışma ışığına neden ihtiyaç duyulur? Su geçirmez bir çalışma lambası, içeride veya dışarıda herhangi bir inşaat veya şantiyeye uyumludur. Hava durumu ne olursa olsun: kar veya yağmur, işi halletmek için yüksek kaliteli bir çalışma ışığına güvenebilirsiniz. Suyun zarar vereceğinden endişe etmeden. Ultra çalışma lambaları suda bile yüzer. Bu nedenle, lamba suya düştüğünde endişelenmeyeceksiniz bile. Bu güçlü ve su geçirmez led çalışma lambası, mekanikçiler ve diğer profesyoneller için mükemmeldir.

Ürünler Hakkında Download

Atex Industries Hakkında


Taşınabilir yapıyoruz.
Atexindustries, 1996 yılında taşınabilir ekipman satışına başlayan Optilight grubunun bir parçasıdır.
Böylece Atexindustries, ATEX sertifikalı çalışma ışıklarında uzun vadeli bir uzman haline geldi.
En iyi taşınabilir projektörleri sağlıyoruz: Ultra serisi.
İşiniz için Ultra2 veya Ultra3 projektörleri kullanmak, daha kolay bir şekilde çalışırken 1. günden itibaren paradan tasarruf etmek anlamına gelir.
Armatürlerimiz dünya çapındaki endüstrilerde her yerde kullanılmaktadır.

Download

Atex Industries Exproof Ürünler

Atex Industries Ürünler

Şimdi iletişim kurun, projeniz için
gerekenleri birlikte belirleyelim.

İletişim