GRP Enclosures

ÜRÜNLER Hakkında Download

Raychem RPG (P) Ltd. Hakkında


Raychem RPG, TE Connectivity, ABD ve RPG Enterprises, Hindistan arasındaki bir ortak girişimdir. 1989 yılında kurulmuş olup, ülkedeki en uzun soluklu ve en başarılı ortak girişimlerden biridir.

Kritik enerji altyapısını sürdürmek için yenilikçi ve güvenilir çözümler sunmaya kararlıyız. Raychem RPG, kablo aksesuarları, elektrik yalıtımı ve koruması, trafolar ve gaz sayaçları gibi çeşitli ürün portföylerinde son teknoloji çözümler sunar.

30 yılı aşkın süredir enerji sektörünün uçtan uca çözüm ortağıyız. 100'den fazla ülkedeki mevcudiyetimiz ve 130'dan fazla küresel kanal ortağımızın desteğiyle, elektrik şebekeleri, petrol ve gaz, demiryolları, veri merkezleri, inşaat, madencilik, nakliye ve havaalanları gibi çok çeşitli ekosistemlerin güvenilir, verimli ve güvenli bir şekilde işlemesini sağlamaya çalışıyoruz.

Kapsayıcı iş yeri kültürümüze rehberlik eden deneyimli endüstri liderleri, yetkin çalışanlardan oluşan bir ekip ve ileriye dönük iş uygulamaları tarafından yönlendirilen Raychem RPG, Harika Bir Çalışma Yeri olarak kabul edilmiştir.

Download

Raychem RPG (P) Ltd. Exproof ÜRÜNLER

Raychem RPG (P) Ltd. ÜRÜNLER

Şimdi iletişim kurun, projeniz için
gerekenleri birlikte belirleyelim.

İLETİŞİM