Birlikte, Geleceğe, Hep Daha İyiye

Sorumluluklarımızın bilincindeyiz..

Kuruluş Hikayemiz

Şirketimiz, patlayıcı ve yanıcı gaz ve tozların bulunduğu endüstriyel yerüstü sanayi ve yeraltı madeni ocaklarının ihtiyaç duyduğu Ex-proof Elektrik malzemelerinin üretim ve tedarikini gerçekleştirmek üzerine 2010 yılında Ankara'da kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana kapasitesini ve ürün çeşitliliğini ilk günkü heyecan, hız ve kalite ile durmadan artıran Helyum Elektrik, temsilciliğini üstlendiği pek çok markanın Türkiye'deki tek yetkili satıcısı olarak sektördeki yerini ve ciddiyetini açıkça ifade etmektedir. 

İş ortaklarının da destekleri ile yurtiçi ve yurtdışı ihtiyaç sahiplerinin tüm Ex-proof ürün ve hizmet ihtiyaçlarını güvenilir kaynaklardan temin eden Helyum Elektrik, sorumlu olduğu markalara verdiği güven ve yakın çalışma ilişkisi sayesinde müşterilerini her zaman güncel ürün ve hizmet yelpazesi ile karşılamaktadır. 

İşte bundenle Helyum Elektrik, müşterilerine her zaman mevcut olanın en iyisini sunmaktadır. 

Sorumluluklarımız

Patlamaya Karşı Koruma Sağlamak, Sorumluluk Almak Demektir
Size ve Çalışanlarınıza Karşı Sorumluluğumuzu Biliyoruz...

Helyum Elektrik olarak görevimiz; tesislerde bulunan tehlikeli alanları, sertifikalı ve test edilmiş ürünlerimizle kusursuz bir şekilde donatarak, tesisin uzun süreli çalışabilmesi ve işletilebilmesine katkı sağlamaktır.

Ex-proof ürünlerin kullanımı, hem tesis çalışanlarının iş güvenliğinin sağlanması ve korunması, hem de ülkemizin ulusal serveti olan endüstriyel işletmelerin zarar görmemesi bakımından hayati derecede önemlidir.

Helyum Elektrik; maddi, manevi ve hukuki yönden sorumluluk bilinci ve tesislerde oluşabilecek tehlikeleri önlemek adına üretilen ex-proof ürünlerinin tedariki konusunda uzman ekibi ile firmanızın tüm ihtiyaçlarını güvenle karşılamaktadır.

Ciddiyetle takip, bilimsel ve teknolojik veriler ışığında kapsamlı ürün araştırması, mesleki sorumluluk ve iş deneyimi gerektiren bu alanda Türkiye endüstrisine güvenli çözümler sunmaktadır.

Temsilciliğini gerçekleştirdiği markalar ile Ex-Proof alanında fark yaratacak kalitede çalışmalar yürüten Helyum Elektrik; alanındaki deneyimiyle, tesisinizin güvenlik risklerini asgari seviyeye indirmeyi ve personellerinizin daha sağlıklı bir çalışma ortamına sahip olmasını
sağlayacaktır. 

Gücümüz

İşimizi Doğru Yapmanın Verdiği Güç !

Ex-proof sektöründeki yenilikleri takip ederek ve teknolojide en ileri markalarla iş birlikleri sağlayarak; Türkiye genelinde birçok ilde, farklı sektörlerden firmaların işlerinin güvenli bir şekilde büyümelerini sağlamaktayız.

Tesislerde güvenliği üst seviyeye taşıyacak teknolojileri müşterilerimizle buluşturmak, ürünlerimizle kaliteyi ulaşılabilir kılmak ve müşterilerimize sunduğumuz faydayı en üst seviyelere
taşımak amacıyla çıktığımız yolda; fiyat ve kalitemiz ile müşteri memnuniyeti kazanan bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Helyum Elektrik olarak temsilciliğini üstleneceğimiz markaları her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak seçiyor ve kaliteden asla ödün vermiyoruz. Bu şekilde tüm ürünlerimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek niteliklere sahip oluyor ve onların
memnuniyetini sağlıyoruz. 

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve işimizi doğru yapmanın verdiği güç ile başarılarımız her geçen gün daha büyüyor. Bu da sektörümüzde bizi her daim yenilikçi ve öncü kılıyor.

Şimdi iletişim kurun, projeniz için
gerekenleri birlikte belirleyelim.

İletişim