Birlikte, Geleceğe, Hep Daha İyiye

Sorumluluklarımızın bilincindeyiz..

Kuruluş Hikayemiz

Helyum Elektrik'e hoş geldiniz!

Şirketimiz, patlayıcı ve yanıcı gaz ve tozların bulunduğu endüstriyel yerüstü sanayi ve yeraltı madeni ocaklarının ihtiyaç duyduğu Ex-proof Elektrik malzemelerinin üretim ve tedarikini gerçekleştirmek üzerine 2010 yılında Ankara'da kuruldu.

Helyum Elektrik olarak exproof çözümleri dünyasında devrim yaratıyoruz. Yenilik, mükemmellik ve sürdürülebilirlik taahhüdümüzle, müşterilerimizin sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılayan son teknoloji exproof ürünler ve hizmetler sunmaya çalışıyoruz.

Sorumluluklarımız

Patlamaya Karşı Koruma Sağlamak, Sorumluluk Almak Demektir
Size ve Çalışanlarınıza Karşı Sorumluluğumuzu Biliyoruz...

Son derece yetenekli ve özverili profesyonellerden oluşan ekibimiz, başarımızın merkezinde yer almaktadır. Mühendis ve teknisyenlerimizden müşteri destek temsilcilerimize kadar yaptığımız her işte uzmanlığa, profesyonelliğe ve müşteri odaklı bir yaklaşıma öncelik veriyoruz. Her projenin benzersiz olduğunu anlıyoruz ve çözümlerimizi her müşterinin özel gereksinimlerine ve zorluklarına uyacak şekilde uyarlama becerimizle gurur duyuyoruz.

İnovasyon, Helyum Elektrik'in arkasındaki itici güçtür. Gelişmekte olan trendleri benimseyerek ve en yeni ekipman ve teknikleri kullanarak, müşterilerimizin mevcut en verimli, sürdürülebilir ve uygun maliyetli çözümlerden faydalanmasını sağlıyoruz.

Gücümüz

İşimizi Doğru Yapmanın Verdiği Güç !

Helyum Elektrik olarak müşterilerimizle güçlü ilişkiler kurmaya inanıyoruz. İhtiyaçlarını tam olarak anladığımızdan ve beklentileri aşan sonuçlar sağladığımızdan emin olmak için açık iletişimi, şeffaflığı ve işbirliğini teşvik ediyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımız, olağanüstü hizmet ve müşteri memnuniyeti konusunda bize itibar kazandırdı.

Hizmet yelpazemiz ve hizmet verdiğimiz sektörler hakkında daha fazla bilgi edinmek için sizi web sitemizi keşfetmeye davet ediyoruz. Helyum Elektrik size başarınıza güç katan yenilikçi, güvenilir ve sürdürülebilir çözümler sunmak için burada.

Bugün bize ulaşın, dünyanızı Helyum Elektrik ile güvenli bir geleceğe adım atın!

Şimdi iletişim kurun, projeniz için
gerekenleri birlikte belirleyelim.

İLETİŞİM